14.5 C
Warszawa
środa, 4 października, 2023
Strona głównaCiekawostkiUFO i kosmici są prawdziwi?Udokumentowano wizyty istot pozaziemskich na Ziemi

UFO i kosmici są prawdziwi?Udokumentowano wizyty istot pozaziemskich na Ziemi

Data:

Zobacz również

Aktualne auta elektryczne nic nie warte? Chińczycy zmienią rynek?

400 km w 10 minut 16 sierpnia firma CATL wprowadziła...
spot_imgspot_img

W ostatnich miesiącach po przesłuchaniu Kongresu na temat UFO pojawiały się rozmowy na temat obcych, niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO) lub niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych (UAP). Jeden z raportów twierdził, że naukowcy i eksperci potwierdzili, że UFO i obcy są prawdziwi.

Czy UFO i Obcy Są Prawdziwi?

Wysoko postawieni politycy i eksperci twierdzili, że UFO i obcy są prawdziwi, zostali udokumentowani, a w niektórych przypadkach nawet odwiedzili Ziemię. Naukowcy z bogatym doświadczeniem oraz byli wysoko postawieni urzędnicy wyszli z oszałamiającymi twierdzeniami.

25-letni były pracownik Dyrekcji Operacji CIA, Dyrektor Programu Zaawansowanych Systemów w „Skunk Works” firmy Lockheed Martin oraz były Zastępca Asystenta Sekretarza Obrony ds. Wywiadu są członkami tego zespołu.

Według oświadczenia Akademii Sztuki i Nauki „To The Stars” (TTS/AAS), członkowie zespołu rzekomo „działali w cieniu najwyższej tajemnicy przez dziesięciolecia”, a oni wierzą, że „istnieją wystarczające dowody” na istnienie UFO i obcych.

Luis Elizondo, który nadzorował kluczowy program w Pentagonie, również twierdził, że UFO istnieją i zostały zarejestrowane. Elizondo to również starszy oficer wywiadu z wcześniejszym doświadczeniem w pracy dla Armii Stanów Zjednoczonych, Departamentu Obrony, Dyrektora Wywiadu Narodowego i Narodowego Wykonawcy Kontrwywiadu.

Reakcja na Przesłuchanie

Były oficer wywiadu Sił Powietrznych powiedział Kongresowi, że USA ukrywają długo prowadzony program odzyskiwania i dekodowania niezidentyfikowanych obiektów latających. Pentagon zaprzeczył zarzutom.

Po przesłuchaniu na temat UFO, ikona „Star Trek”, William Shatner wyraził swoje sceptyczne podejście do tych twierdzeń. Uważał, że gdyby obcy byli blisko nas, nie próbowaliby się ukrywać.

Kwestionował pomysł, że te „obserwacje” to zaawansowane statki kosmiczne z odległych układów słonecznych.

Subscribe

Ostatnio dodane

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj