Wiercenie w betonie

Technika diamentowa stosowana przy wierceniu w betonie oraz wszelkich innych produktach używanych w dziedzinie budownictwa, pomaga szybko i efektywnie stworzyć otwór o dowolnej średnicy i głębokości. Do wiercenia w betonie używamy tylko profesjonalnego sprzętu, z wysokiej półki, dzięki czemu otwory są zawsze estetyczne oraz mają równe krawędzie.

Oferujemy wiercenie w betonie metodą na sucho, na mokro czy też z zastosowaniem odsysania wody. Przy pomocy naszego sprzętu wiercenie w betonie może być realizowane pod rozmaitymi kątami w stosunku do podłoża.

Usługi cięcia diamentowego Warszawa i okolice - sprawdzona firma budowlana

Wykonujemy wiercenie otworów przy pomocy diamentowych koronek w granicach od 20 mm do 1500 mm — średnica. Otwory, których średnica przekracza 1500 mm wiercone są piłami cyrkulującymi. Natomiast do wiercenia otworów o potężnych gabarytach, wykorzystujemy technikę obwiercania otworów.

Nasza firma oferuje wiercenie otworów w rozmaitych fragmentach budowli, takich jak: ściany| stropy| fundamenty| studnie| betonowe rury Sprawdź nasze realizacje w galerii, zamieszczonej na stronie przedsiębiorstwa W przypadku problemów z opadami, oferujemy wywóz gruzu z terenu budowy.