Profesjonalne usługi kucia betonu

Jesteśmy sprawdzonym przedsiębiorstwem, świadczącym usługi kucia oraz wzmacniania konstrukcji. Sprawne oraz profesjonalne wykonanie zleceń w dużej mierze zależy od doboru odpowiedniego do danej pracy urządzenia, dlategodo tego typu zadań wykorzystujemy ciężkiego sprzętu oraz zdalnie sterowanych robotów

Wykorzystanie profesjonalnego sprzętu ułatwia nie tylko pracę, ale przedewszystkim zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo naszym pracownikom oraz uskutecznia przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy.

Każde wykonane przez naszą ekipę prace budowlane kończymy bezwzględnym porządkiem

Prace wzmacniania konstrukcji stosujemy zarówno w ogromnych budowlach jak i małych domkach jednorodzinnych. Do wzmacnia używamy klasycznych metod takich jak belki jak i innowacyjnych technologi, między innymi są to: taśmy oraz maty z wykorzystaniem włókna węglowego.

Jako jedna z nielicznych firm budowlanych świadczymy usługi regeneracji wierteł. Regeneracja dotyczy wymiany starych lub zużytych segmentów diamentowego wiertła na nowe. Do uzupełniania segmentów używamy wyłącznie oryginalnych elementów.

Zadzwoń i skorzystaj z naszych usług lub wypełnij formularz internetowy, który znajduje się na naszej stronie. Wszelkiego typu gruz jak i wywóz gruzu zrealizujesz również z firmą MAXICAR.